(ΟΑΠΠΑ) ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΟΑΠΠΑ
ΕΝΑΡΞΗ : ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/11/2015
ΤΜΗΜΑ ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ - παιδικό τμήμα:
ΘΕΑΤΡΟ ΒΑΡΗΣ (Άττιδος 7)
ΠΕΜΠΤΗ 17:00 – 18:00 Α’, Β’, Γ’ δημοτικού
18:00 – 19:00 Δ’, Ε’ ΣΤ’ δημοτικού
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΒΟΥΛΑΣ (Οδυσσέως και Πανός1)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17:00 – 18-00 Α’, Β’, Γ’ δημοτικού
18:00 – 19:00 Δ’, Ε, ΣΤ’ δημοτικού
ΤΜΗΜΑ ΘΕΑΤΡΟΥ - τμήμα ενηλίκων :
ΘΕΑΤΡΟ ΒΑΡΗΣ (Άττιδος 7)
ΤΡΙΤΗ 19:00 – 21:00
ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΟΥΛΑΣ ‘’ΙΩΝΙΑ’’ (Λεωφόρος Καραμανλή 18)
ΤΕΤΑΡΤΗ 11:00-13:00 ( το πρωινό τμήμα θα λειτουργήσει εφόσον υπάρξει
ικανοποιητικός αριθμός ενδιαφερομένων)
ΤΜΗΜΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ :
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΒΟΥΛΑΣ (Ζεφύρου 2)
ΠΕΜΠΤΗ 17:00 – 19:00 - τμήμα ενηλίκων
ΓΥΑΛΙΝΟ ΒΑΡΚΙΖΑ - τμήμα ενηλίκων
ΠΕΜΠΤΗ 19:00 – 21:00
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΒΟΥΛΑΣ (Ζεφύρου 2) - τμήμα ενηλίκων
ΠΕΜΠΤΗ 10:00 – 12:00 (εφόσον υπάρξει ικανοποιητικός
αριθμός ενδιαφερομένων)
ΓΥΑΛΙΝΟ ΒΑΡΚΙΖΑ - παιδικό τμήμα
ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 – 12:00
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΒΟΥΛΑΣ (Οδυσσέως και Πανός1) - παιδικό τμήμα
ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 – 14:00
ΤΜΗΜΑ ΛΑΤΙΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΧΟΡΟΥ - τμήμα ενηλίκων:
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΒΟΥΛΑΣ (Ζεφύρου 2)
ΔΕΥΤΕΡΑ 17:00 – 18:30
ΓΥΑΛΙΝΟ ΒΑΡΚΙΖΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 18:45 – 20:15
ΔΑΚ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Αγ. Γεωργίου 2, Καβούρι)
ΔΕΥΤΕΡΑ 20:30 – 22:00
ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - τμήμα παιδικό:
ΒΑΡΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΑΡΕΤΗΣ 12, ΜΗΛΑΔΕΖΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18:00-19:00
ΒΟΥΛΑ
ΑΙΘΟΥΣΑ 1ου ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΔΥΣΣΕΩΣ & ΠΑΝΟΣ
ΤΡΙΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 16:00-17:00
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ-ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2
ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16:00-17:00
ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - τμήμα παιδικό:
ΒΑΡΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΑΡΕΤΗΣ 12, ΜΗΛΑΔΕΖΑ
ΤΡΙΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 17:00-18:00
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2
ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17:00-18:00
ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ-τμήμα παιδικό:
ΒΟΥΛΑ
ΑΙΘΟΥΣΑ 1ου ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΔΥΣΣΕΩΣ & ΠΑΝΟΣ
ΤΡΙΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 15:00-16:00
PILATES - τμήμα ενηλίκων :
ΒΑΡΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 1ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΒΑΡΗΣ-ΑΤΤΙΔΟΣ 1
ΤΡΙΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 08:30-10:00
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2
ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08:30-09:30
ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10:30-11:30
ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18:00-19:00
TOTALBODY - τμήμα ενηλίκων :
ΒΑΡΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 1ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΒΑΡΗΣ-ΑΤΤΙΔΟΣ 1
ΤΡΙΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 10:00-11:30
ΒΟΥΛΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΒΟΥΛΑΣ «Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ»-ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ &
ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09:00-10:00
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ-ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2
ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09:30-10:30
ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19:00-20:00
ΜΠΑΣΚΕΤ - παιδικό τμήμα:
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΝΟΙΚΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ-
ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ & ΙΟΥΣ
ΤΡΙΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17:00-18:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - παιδικό τμήμα :
ΒΑΡΗ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΒΑΡΗΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΑΡΗΣ ΜΟΥΤΟΥΣΗ 1)
ΔΕΥΤΕΡΑ 15:00-16:00 ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15:30-16:30
ΣΤΙΒΟΣ - παιδικό τμήμα :
ΒΑΡΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΑΡΗΣ-ΧΩΡΟΣ ΣΤΙΒΟΥ ΜΟΥΤΟΥΣΗ 1
ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16:30-18:00
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2
ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18:30-20:00
ΤΕΝΝΙΣ - παιδικό τμήμα :
ΒΟΥΛΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΠΑΥΛΟΥ & ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17:00-18:00
ΤΕΝΝΙΣ - τμήμα ενηλίκων για αρχάριους
ΒΟΥΛΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΠΑΥΛΟΥ & ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18:00-19:00
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2
ΤΡΙΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 09:30-10:30
ΤΡΙΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 10:30-11:30
ΤΕΝΝΙΣ - τμήμα ενηλίκων για προχωρημένους
ΒΟΥΛΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΠΑΥΛΟΥ & ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19:00-20:00
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ-ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2
ΤΡΙΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 08:30-09:30
Σας ενημερώνουμε ότι ενδέχεται να υπάρξουν τροποποιήσεις στις ημέρες και ώρες των προγραμμάτων ανάλογα με την προσέλευση των ενδιαφερομένων .
Εφόσον υπάρξει ενδιαφέρον θα δημιουργηθούν κι άλλα τμήματα.
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ : Με την εγγραφή στα προγράμματα θα πρέπει να προσκομίσετε
-
φωτογραφία
-
αποδεικτικό διεύθυνσης (φωτοτυπία ΔΕΚΟ ή κάρτα δημότη)
-
Βεβαίωση γιατρού για όσους παρακολουθήσουν αθλητικές
δραστηριότητες ή το τμήμα λάτιν-ευρωπαϊκών χορών
Για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με τα προγράμματα “Άθλησης & Πολιτισμού” μπορείτε να επικοινωνείτε στα τηλ: 2132020771-714-775.
Κάντε αριστερό κλικ στο συνημμένο αρχείο για να κατεβάσετε τα προγράμματα στον υπολογιστή σας
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (212 K2_DOWNLOADS)